Kiiksuga tooted

Siia paneme üles pilte toodetest, mis on kõik väikese kiiksuga.

Tooteid on võimalik tellida otse meilt või osta suveperioodil Heltermaa käsitöömajast.

Tooted:

 • Ilmatark – hea meetod saamaks teada, milline on ilm.

  HIIUMAA ILMATARK Ilma ennustamiseks kompa karvu! Kõige õnnelikumad ja tervemad on need loomad, kes söövad rannakarjamaadel täisväärtuslikku toitu ja naudivad merevaadet. Saba kasutavad loomad putukate eemale ajamiseks. Ilmaennustamiseks sobivad kõige paremini just nende Hiiumaa õnnelike loomade sabakarvad. Pannes ilmatarga oma koju, on teie ümber oluliselt vähem ka putukaid, kes saba märgates igaks juhuks eemale lendavad. Head ilma!

 • Ilmatargutaja kivi
 • HIIUMAA ILMATARGUTAJA Katsudes kivi, saad teada, mis ilmaga on tegu. Ilmatarkus ja õnn käsikäes! Millessegi uskumine on vajalik. Auguga kivi leida on hea õnn! Vaadates läbi augu päikest, saab soovida soovi, mis läheb täide!

  HIIUMAA ILMATARGUTAJA
  Katsudes kivi, saad teada, mis ilmaga on tegu.
  Ilmatarkus ja õnn käsikäes!
  Millessegi uskumine on vajalik.
  Auguga kivi leida on hea õnn!
  Vaadates läbi augu päikest, saab soovida soovi, mis läheb täide!

 • Hiidlaste naljapurk – Törts hiiu nalja
 • Üks väike nali igasse päeva! Siia purki on kokku kogutud ports hiidlaste nalju, mis on abiks kurbuse ja argihalluse vastu. Hiidlaste teravmeelse keele ees ei leia armu keegi, on see hiidlane või mõni muulane. Eriti armastatkse neid tögavaid nalju, mis seotud saarlastega. Aga kes ei saa naljast aru, selle kohta ütleb hiidlane, et ta on vähe itu või tolgus.

  Üks väike nali igasse päeva!
  Siia purki on kokku kogutud ports hiidlaste nalju, mis on abiks kurbuse ja argihalluse vastu.
  Hiidlaste teravmeelse keele ees ei leia armu keegi, on see hiidlane või mõni muulane. Eriti armastatkse neid tögavaid nalju, mis seotud saarlastega.
  Aga kes ei saa naljast aru, selle kohta ütleb hiidlane, et ta on vähe itu või tolgus.

 • Hiidlaste naljad merest – naljapudel
 • MEREMEESTE NALJAD, VANASÕNAD JA ÜTLEMISED Merdsõitnud ja mereääres elavatel inimestel on palju naljalugusid, mida pajatada. Neil on tekkinud rasketes oludes isevärki huumoritaju, meelelaad ja suhtlemisviis. Teravmeelse keele ees ei leia armu keegi, on see hiidlane või mõni muulane.  Aga kes ei saa naljast aru, selle kohta ütleb hiidlane, et ta on vähe itu või tolgus.

  MEREMEESTE NALJAD, VANASÕNAD JA ÜTLEMISED
  Merdsõitnud ja mereääres elavatel inimestel on palju naljalugusid, mida pajatada.
  Neil on tekkinud rasketes oludes isevärki huumoritaju, meelelaad ja suhtlemisviis.
  Teravmeelse keele ees ei leia armu keegi, on see hiidlane või mõni muulane.
  Aga kes ei saa naljast aru, selle kohta ütleb hiidlane, et ta on vähe itu või tolgus.

 • Itu sülearvuti, puidust läpptopp, facebook, mis näitab, kes sa tegelikult oled – selline tõehetke sülearvuti. Tegelikult on peegel koos kosmeetikatarvete jaoks mõeldud alusega.
 • Itu sülearvuti, puidust läpptopp, facebook, mis näitab, kes sa tegelikult oled – selline tõehetke sülearvuti. Tegelikult on peegel koos kosmeetikatarvete jaoks mõeldud alusega.

  Itu sülearvuti, puidust läpptopp, facebook, mis näitab, kes sa tegelikult oled – selline tõehetke sülearvuti. Tegelikult on peegel koos kosmeetikatarvete jaoks mõeldud alusega.